Ogłoszenie

Wejdź na http://wrestlesite.pun.pl/viewtopic.php?id=18 i zgłoś się ;)

#1 2010-04-11 12:20:17

Kimlorek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 133
Punktów :   

Kristal Marshall, Roderick Strong, Knockouts, Tommy Dreamer,Lockdown.

Kristal Marshall na swoim twitterze potwierdziła rozstanie z Bobbym Lashleyem.


Nie reklamowana czwartkowa powtórka Impactu osiągnęła rating 0,6 z oglądalnością rzędu 758,000 widzów.


Oficjele TNA byli zainteresowani sprowadzeniem do federacji Rodericka Stronga gdy jego kontrakt z Ring of Honor dobiegał do końca, jednak z niewiadomych przyczyn ostatecznie nie zdecydowali się złożyć oferty temu utalentowanemu wrestlerowi. Strong podpisał więc nowy kontrakt z ROH.


Okazuje się, że niektóre z TNA Knockouts potrzebują drugiej pracy poza wrestlingiem, żeby się utrzymać. Dla przykładu Taylor Wilde pracuje w sklepie z okularami przeciwsłonecznymi w Toronto.


Tommy Dreamer stwierdził, że odszedł z WWE ponieważ czuł, że nie może się w pełni zaangażować w tę pracę.
"Odszedłem z WWE bo czułem, że chcę dawać z siebie więcej. Jeśli nie będę mógł dawać 100% w TNA, nie pójdę tam. Mówiłem to Vince'owi McMahonowi, mówiłem to Paulowi i powiedziałbym to Dixie Carter. Jeśli pracuję dla twojej firmy, pracuję cały czaas, 24 godziny na dobę. Jesli nie mogę tego dać, lub sam tego nie chcesz nie będę dla ciebie pracować."


Time Warner pokazuje za darmo na kanale Demand walki Lethal Lockdown z ostatnich lat.


Do karty Lockdown dodano walkę Shannon Moore vs Kaz vs Douglas Williams.

News pochodzi ze strony www.attitude.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ziro.pun.pl www.islanderzy.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.extremeots.pun.pl www.uwielbiamzmierzch.pun.pl